72 hodin
Pomáhám, protože chci...
Ve středu 11.10. se žákovský minipodnik Rodoklub zapojil do projektu 72 hodin. Jde o 72 hodin dobrovolnických aktivit, které se letos konaly v ČR již po dvanácté. Cílem je pomoci druhým, přírodě či okolí. Tématem letošního ročníku byli opylovači. Rodoklubačky se tedy pustily do úpravy vyvýšených záhonků. Vyplely je a jeden záhonek upravily pro cibuloviny, které zasadily a které by měly dělat radost od brzkého jara po dobu až 5 měsíců. Budeme se těšit nejen na tulipány a narcisy.