Čtenářská dílna i komiks
Čtenářská dílna dětí ze 4.A je už pravidelná akce. Nyní bylo téma od Vojtěcha Steklače a to Pekelná třída. Děti četly, paní knihovnice četla, všichni vyprávěli a v pracovním listě si děti ověřily , jak byly pozorné. Překvapením pro paní knihovnici byly krásné komiksy, které jí děti přinesly ukázat. Ve škole kreslily a vymýšlely texty, potom si je vzájemně prohodily, byla to zábava. Ale jak vybrat ten nejlepší? Rozhodne paní knihovnice. Tak už se všichni těší na výsledky a na další květnovou čtenářskou dílnu.