RF basket Louny 22

Republikové finále basket Louny 22

Krásný úspěch děvčat ze základní školy Konečná Karlovy Vary v republikovém finále v košíkové.

V Lounech se 22.11. a 23.11.2022 konalo republikové finále v košíkové děvčat 8. a 9. tříd základních škol.

Děvčata naší školy ZŠ Konečné Karlovy Vary se na tento turnaj probojovala přes krajské kolo.

V Lounech v konkurenci 9. mužstev z celé České republiky, vybojovala krásné 6. místo.

Cesta k tomuto úspěchu nebyla jednoduchá. Po úvodní těsné porážce s hráčkami z Brna si děvčata musela poradit s družstvem z Hradce Králové. Toto utkání děvčata vyhrála a udržela naději na účast v semifinále.

Druhý hrací den, byly ale soupeřky ze Sadské nad jejich síly. V následném utkání s družstvem Prahy po statečném výkonu opět prohrála. Díky těmto výsledkům obsadila konečné 6. místo.

I tak všem patří veliké poděkování za perfektní reprezentaci školy, města Karlovy Vary a karlovarského kraje.

Poděkování patří – Marii Šlemrové, Sáře Došic, Tereze Roschelové, Zuzaně Krátké, Elizabeth Formanové, Alia Aly  Abdelkader Mohamed, Natálii Kyzivátové, Tereze Staříkové a Nikole Růžkové

RF basket Louny 22