Sběr kaštanů ve ŠD
Ve školní družině proběhlo vyhodnocení sběru kaštanů. Všechny děti, které se akce zúčastnily byly oceněny malou sladkostí a nejlepší sběrači dárečkem. Moc děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili. Odměnou pro všechny bude i vánoční stromeček, který ozdobí vstup do školy. Děkujeme též rodičům, bez kterých by se to neobešlo.