Slavnostní vyřazování

Slavnostní vyřazování letošních 9. tříd proběhlo 29/6 2022 v kinosálu školy. Po přivítání rodičů a ostatních hostů začal program zpěvem Terezy Štulíkové z 8.A, jejíž vystoupení ocenili všichni velkým potleskem. Důležitou součástí školy jsou nejen děti, ale i učitelé, na které budou deváťáci vzpomínat možná celý život, a tak za všechny poděkovali učitelům Daniela Jelínková a Lukáš Jiránek. Všichni jsme se pak stali součástí soudního přelíčení, při němž dva největší zlobilové byli odsouzeni k dalšímu studiu, tedy k dalšímu setkávání s učiteli. Při slavnostním vyřazení všichni žáci přešli lavičku jako symbolický most do další životní etapy. Veselá a zároveň dojemná byla rozloučení s třídními učiteli. V následující směsici písní, tanců a dá se říci skoro profesionálních hereckých výkonech děti poděkovaly rodičům, svým spolužákům, zavzpomínaly na léta strávená ve škole pomocí prezentací fotografií a videí, součástí programu byla i playbacková vystoupení. Děti tak možná překvapily nejen rodiče, ale i samy sebe. Před závěrečnou písní rozdali Alice Dohnalová a Libor Mikule trička, která připravili jako překvapení a dárek všem dětem. A pak už nezbývalo nic jiného než popřát všem mnoho úspěchů, co nejvíce radosti, štěstí a hlavně pěkné léto.

Více foto zde:  https://zskonecnakv.cz/cs/fotogalerie/slavnostni-vyrazovani