Sportovní týden

Sportovní týden, 9. B - hodnocení

Březová u Třebíče (www.resortbrezova.cz)

13.5. – 17.5. 2022

Vzhledem k tomu, že třída v resortu strávila v 6. třídě adaptační týden, všichni se těšili a zároveň věděli, do čeho jedou. Byli jsme ubytováni v budově, což samozřejmě usnadnilo noční hlídání, ocenili to hlavně dospělí. Počasí se vydařilo, děti trávily veškerý čas venkovními aktivitami, kolikrát měly klid po obědě velice krátký. To však vůbec nevadilo. Strava byla pestrá, bylo všeho dostatek, některým mlsounům sem tam něco nechutnalo, ale většinou vše snědli, protože jim vyhládlo.

Instruktorka s námi absolvovala všechna speciální sportoviště, tzv. specky, u kterých všichni byli poučeni o bezpečnosti a pravidlech. Děti si ji velmi oblíbily a bez problémů s ní spolupracovaly. Často zapůsobil i vliv kolektivu, mnozí překonali ve výkonech sami sebe tím, že je ostatní „vyhecovali“ a podporovali. Každý den, někdy i večer a část noci, byl nabitý aktivitami, hrami, procházkami i tancem. Program myslím naplnil moje i dětská očekávání, každý si zkusil něco nového, vztahy ve třídě se utužily, potvrdilo se, že třída funguje výborně. Nutno podotknout, že s námi nebyli 4 hoši, kteří v kolektivu nemají zrovna dobrou pozici a možná díky tomu se chovají nestandardně a problémově.

Domů si děti odvezly spoustu zážitků, semknutý kolektiv a určitě budou mít na co vzpomínat i na základě bohaté fotodokumentace.

Více foto v galerii zde: https://zskonecnakv.cz/cs/fotogalerie/sportovni-tyden-brezova-u-trebice