Týden dobrých skutků
Ve třídě 4.A proběhl Týden dobrých skutků. Každý den si děti zapisovaly, co dobrého pro jiného vykonaly, ale také jaký skutek zažily. O všech příbězích si povídaly a tím se malinko snažily udělat svět hezčím. Na snímku děti s nejkrásnějšími příběhy.